بازی ناشناخته در ایران

محمد علیپور عصر سه شنبه در حاشیه برگزاری مجمع انتخابات هیات انجمن های ورزشی استان همدان به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: البته نشست های متعددی با واردکنندگان و تولیدکنندگان وسایل ورزشی داشته ام و درصدد ایجاد انگیزه در بین آنها برای توجه به رشته های زیرمجموعه فدراسیون هستیم.
وی اضافه کرد: هم اکنون رشته هایی نظیر راگبی، بیس بال، کریکت و سپک تاکرا دارای لیگ کشوری هستند و فعالیت گسترده ای در این رشته ها داریم و نیاز است که وسایل مورد نیاز آنها تامین شود.
علیپور خاطرنشان کرد: از فدراسیون های جهانی و آسیایی هم کمک هایی در حال دریافت است تا مشکلی بابت برگزاری رقابتهای لیگی و سایر برنامه های اجرایی رشته های زیر مجموعه نداشته باشند هر چند تولیدکنندگان داخلی نیز درصدد تولیدات لازم هستند.
وی در ادامه با اشاره به برنامه های سال جاری فدراسیون انجمن های ورزشی کشور گفت: امسال 30 اعزام را در نظر گرفته ایم که تاکنون پنج اعزام بوسیله حامیان مالی نیز انجام شده است.
وی برگزاری کلاس های آموزشی، طراح های استعدادیابی و کلاس های بین المللی را مورد توجه دانست و گفت: سیاست اصلی فدراسیون توسعه رشته های ورزشی زیرمجموعه است.
علیپور برگزاری منظم لیگ های کشوری و اردوهای تیم ملی را از دیگر برنامه های فدراسیون در سال جاری دانست.
وی با تاکید بر تلاش انجمن های ورزشی در جذب اسپانسر مالی گفت: سال گذشته از 18 اعزامی که داشتیم، 14 اعزام توسط حامیان مالی صورت گرفته و در این بخش نیز موفق عمل کرده ایم ضمن اینکه کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش نیز کمک های لازم داشته اند.
رییس فدراسیون انجمن های ورزشی کشور خاطرنشان کرد: سال گذشته 13 هزار و 800 ورزشکار سازمان یافته در انجمن های ورزشی فعالیت داشتند که نسبت به سال 93 نزدیک به 25 درصد رشد داشته ایم.
وی یادآور شد: رشته های المپیک و بازی های آسیایی از گرایش بسیار خوبی از سوی جوانان و نوجوانان برخوردار است اما رشته هایی نظیر دارت و فوتبالدستی به صورت غیر سازمان یافته هر کدام یک میلیون جمعیت فعال دارند.
فدراسیون انجمن های ورزشی کشور دارای 16 انجمن ورزشی و 41 رشته ورزشی در قالب این انجمن ها است.

درباره نویسنده: رضا میری

علی از فعالان حوزه و فناوری اطلاعات است. او پیش از این مدیریت مجله اینترنتی کلیک را بر عهده داشته و هم اکنون به عنوان سردبیر در کورس فعالیت می کند. به دنیای تکنولوژی علاقه‌زیادی دارد. بازی‌های رایانه‌ای و فیلم هم بیش‌تر اوقات فراغت‌اش را پر می‌کنند.

ممکن است دوست داشته باشید

1 Comment

  1. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *